Nanán tapeta Tato na hojdačke

Kód: 33592
Novinka
Značka: Nanán
78 € / m2
Dodacia lehota 7-14 dní
Môžeme doručiť do:
27.12.2021

Romantická Nanán tapeta na mieru s medvedíkom Tato, ktorý sa hojdá na hojdačke. Touto tapetou vytvoríte čarovné prostredie pre vaše dieťatko. 

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tapeta Tato na hojdačke vytvára perfektný brezový les, ktorý si môžete užiť na hojdačke. Hojdačka Tato je predmetom našej rady tapiet vyrobených na mieru, vďaka ktorým je každé prostredie čarovné. Sladká a romantická  tapeta.

Nanán tapety sú veľmi kvalitné umývateľné tapety do detských izieb a dodávajú detským izbičkám jedinečný vzhľad. Nanán prestavuje exkluzívne nápady od tímu špecializovaných talianských dizajnérov, ktorí vytvárajú projekty vhodné do detských izieb alebo do prostredia pre deti. Nanán tapety dokonale ladia s produktami Nanán, vďaka čomu si môžete vytvoriť dokonalú čarovnú detskú izbičku.

Tieto tapety sú na 100% šité na mieru pre zákazníka, čo sa týka rozmerov, farieb, personalizovaním tapety menom vášho dieťatka.

Prispôsobte si tapetu svojej stene
Rad tapiet Nanán je šitý na mieru. Ak existujú konkrétne výšky alebo steny, chceme premyslieť podrobnejší projekt, aby sme mohli ponúknuť štvorcové metre tapiet. Označte presné rozmery vašej steny a my vytvoríme dokonalú rovnováhu medzi rôznymi časťami, aby sme miestnosti dodali harmóniu a rovnováhu.

Čo robiť v prítomnosti nábytku na stene?
Ak máte v miestnosti nábytok, ktorý by sa mohol prekrývať s predmetom tapety, označte rozmery vašej steny a polohu nábytku, ktorý sa nemá prekrývať a s ktorým sa nemôžete pohybovať. Sme schopný zmeniť polohu hlavných prvkov zvoleného motívu tapety. V tomto prípade nám prosím zašlite nákres s presnými rozmermi na mail: objednavky@nunobaby.sk

Pridajte na stenu meno svojho dieťaťa
Do poznámky prosím uveďte meno vášho dieťaťa a požadované umiestnenie.

Zmeňte farby svojej tapety
Ak máte v miestnosti farebné prvky a chcete ich použiť na svoju tapetu, označte až 3 farby, ktoré chcete zmeniť

Rozmery:
Nie je stanovený presný rozmer. Do poznámky je potrebné zadať presný rozmer steny, na ktorú chcete dávať tapetu. Cena bude následne prepočítaná. 78 eur za 1m2

Dôležité:
Je potrebné si najskôr spraviť objednávku, kde do poznámky uvediete rozmery steny, na ktorú budete tapetu dávať. (resp. rozmery viacerých stien). Následne nám všetky požadované informácie (nákres s rozmermi steny, nábytok v izbe, meno dieťatka a iné  ) pošlite na mail: objednavky@nunobaby.sk

 

5a2fc0fe1f2d49bec638d42a36e768c5     6b55632972893680a6fd532ab7abcc9e

 

Technické parametre, materiál a kvalita tapety Nanán : 
Vysoko kvalitná, rafinovaná, jedinečná, prispôsobiteľná a personalizovaná tapeta.

  • Kvalita - papier váži približne 290g/m2
  • Tapeta s mimoriadne jemnou textúrou a matným povrchom
  • Odolnosť - potlačený povrch je umývateľný vlhkou handričkou, ktorá sa má jemne nanášať na stenu bez trenia
  • Kvalita tlače - tlač sa vykonáva ekologickými farbami a neobsahuje toxické výpary. 
  • Certifikovaná tapeta - tapety Nanán sú držiteľmi európskeho označenia CE, ktoré vyjadruje zhodu výrobku s legislatívou a príslušnými technickými požiadavkami platnými v celej Európskej Únii
Kvalita rezu: Každá objednávka je prezeraná a kontrolovaná niekoľkými ľuďmi a vyrezávaná remeselnou technikou, aby bola zaistená maximálna presnosť spojov medzi kotúčom a kotúčom bez nutnosti prekrývania sa počas fázy kladenia.
 



Dodatočné parametre

Kategória: Tapety
Farba: Béžová
Kolekcia: Tato
Určenie: Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 logo-final

Nanán je medzinárodnou vedúcou značkou vo svete ranného detstva. Kompletné a koordinované linky, svet bez hrán zdobia detskú izbu s láskou a starostlivosťou. Základnou myšlienkou je hýčkanie každého dieťaťa, kde svet pozostáva z detí plných lásky.

Katalogy ke stažení: Nanán trio kočík, Nanán katalog

 Facebook uvodná strana