BABY zoznam obľúbených produktov


Zdieľajte svoj nákupný zoznam - svoje obľúbené položky 

  • Určite sa vám stalo, že ste dostali darček, ktorý sa vám nehodil do vami vytváraného dizajnu detskej izbičky alebo sa vám len jednoducho nepáčil. 
  • Máte vytvorenú predstavu o detskej izbičke a vaša rodina, či priatelia by Vám radi zakúpili niektoré vecičky, po ktorých túžite?
    Museli ste poslať 10 odkazov na 10 produktov? 
  • Alebo naopak, chceli by ste kúpiť darček pre svojich priateľov či už  ku krstinám, alebo na nejaký sviatok a netušíte čo by vašich priateľov potešilo?

Tomu je teraz koniec! Máme pre Vás skvelú novinku !!! Vytvorte si Váš jedinečný Baby zoznam obľúbených produktov.

Baby zoznam vašich obľúbených produktov

Vytvorte si vlastný nákupný zoznam, ktorý bude obsahovať Vaše obľúbené produkty a dotvoria vašu detskú izbičku v jednotnom štýle. 
Uložíte si produkty do obľúbených a v sekcii obľúbené produkty kliknete na zdieľať zoznam. Potom už len skopírovať odkaz, alebo jednoducho kliknite na tlačidlo kopírovať odkaz a môžete ho poslať komu chcete, jednoduché :)

Skvelou správou je, že pre funkčnosť nemusíte byť prihlásený, obľúbené produkty sa ukladajú automaticky do dát prehliadača. V prípade ak chcete, aby váš zoznam obľúbených produktov sa uložil dlhodobo a bol prístupný z akéhokoľvek zariadenia, odporúčame sa zaregistrovať. 

Váš Baby zoznam obľúbených produktov: