Nanán tapeta Tato na hojdacej sieti

Značka: Nanán

Roztomilá Nanán tapeta na mieru s medvedíkom Tato, ktorá pozýva na odpočinok v Nanán štýle. S touto tapetou sa detská izbička príjemná a relaxačná. 

 

 

 

Dostupnosť Dodacia lehota 2-3 týždne
Možnosti doručenia
Kód: 33591
99 € / m2 82,50 € bez DPH
Nanán tapeta Tato na hojdacej sieti
Značka: Nanán

Tapeta Tato na hojdacej sieti je personalizovaná tapeta na mieru s medvedíkom Tato, ktorý odpočíva v hojdacej sieti. Táto tapeta priam pozýva aj tých najmenších na relaxáciu a oddych. Medvedík Tato pritom stráži sny tých najmenších a dodáva detskej izbičke jedinečné čaro. 

Nanán tapety sú veľmi kvalitné umývateľné tapety do detských izieb a dodávajú detským izbičkám jedinečný vzhľad. Nanán prestavuje exkluzívne nápady od tímu špecializovaných talianských dizajnérov, ktorí vytvárajú projekty vhodné do detských izieb alebo do prostredia pre deti. Nanán tapety dokonale ladia s produktami Nanán, vďaka čomu si môžete vytvoriť dokonalú čarovnú detskú izbičku.

Tieto tapety sú na 100% šité na mieru pre zákazníka, čo sa týka rozmerov, farieb, personalizovaním tapety menom vášho dieťatka.

Prispôsobte si tapetu svojej stene
Rad tapiet Nanán je šitý na mieru. Ak existujú konkrétne výšky alebo steny, chceme premyslieť podrobnejší projekt, aby sme mohli ponúknuť štvorcové metre tapiet. Označte presné rozmery vašej steny a my vytvoríme dokonalú rovnováhu medzi rôznymi časťami, aby sme miestnosti dodali harmóniu a rovnováhu.

Čo robiť v prítomnosti nábytku na stene?
Ak máte v miestnosti nábytok, ktorý by sa mohol prekrývať s predmetom tapety, označte rozmery vašej steny a polohu nábytku, ktorý sa nemá prekrývať a s ktorým sa nemôžete pohybovať. Sme schopný zmeniť polohu hlavných prvkov zvoleného motívu tapety. V tomto prípade nám prosím zašlite nákres s presnými rozmermi na mail: objednavky@nunobaby.sk

Pridajte na stenu meno svojho dieťaťa
Do poznámky prosím uveďte meno vášho dieťaťa a požadované umiestnenie.

Zmeňte farby svojej tapety
Ak máte v miestnosti farebné prvky a chcete ich použiť na svoju tapetu, označte až 3 farby, ktoré chcete zmeniť

Rozmery:
Nie je stanovený presný rozmer. Do poznámky je potrebné zadať presný rozmer steny, na ktorú chcete dávať tapetu. Cena bude následne prepočítaná. 78 eur za 1m2

Dôležité:
Je potrebné si najskôr spraviť objednávku, kde do poznámky uvediete rozmery steny, na ktorú budete tapetu dávať. (resp. rozmery viacerých stien). Následne nám všetky požadované informácie (nákres s rozmermi steny, nábytok v izbe, meno dieťatka a iné  ) pošlite na mail: objednavky@nunobaby.sk

 

5a2fc0fe1f2d49bec638d42a36e768c5     Clipboard01

 

Technické parametre, materiál a kvalita tapety Nanán : 
Vysoko kvalitná, rafinovaná, jedinečná, prispôsobiteľná a personalizovaná tapeta.

  • Kvalita - papier váži približne 290g/m2
  • Tapeta s mimoriadne jemnou textúrou a matným povrchom
  • Odolnosť - potlačený povrch je umývateľný vlhkou handričkou, ktorá sa má jemne nanášať na stenu bez trenia
  • Kvalita tlače - tlač sa vykonáva ekologickými farbami a neobsahuje toxické výpary. 
  • Certifikovaná tapeta - tapety Nanán sú držiteľmi európskeho označenia CE, ktoré vyjadruje zhodu výrobku s legislatívou a príslušnými technickými požiadavkami platnými v celej Európskej Únii
Kvalita rezu: Každá objednávka je prezeraná a kontrolovaná niekoľkými ľuďmi a vyrezávaná remeselnou technikou, aby bola zaistená maximálna presnosť spojov medzi kotúčom a kotúčom bez nutnosti prekrývania sa počas fázy kladenia.
 

 NUNOBABY 

Svet kvality a overených svetových značiek

Vitajte v Nunobaby, kde sa výber každého kúska pre vaše dieťa stáva súčasťou jeho príbehu. V našom svete idú kvalita a štýl ruka v ruke s bezpečnosťou a pohodlím, tvoriac tak dokonalý základ pre prvé kroky vašich najmenších. 

Starostlivo vybrané značky odrážajú našu vášeň pre to najlepšie, čo môžeme vašim deťom ponúknuť, a zároveň vám poskytujú pokoj a istotu v každom detaile. 

Každý produkt v našej ponuke nie je len esteticky príťažlivý, ale je vytvorený s hlbokou starostlivosťou a úctou k potrebám rodín. Pripojte sa k našej komunite, kde každý rodič nájde to pravé pre svojich malých objaviteľov, a nechajte sa inšpirovať príbehy, ktoré s našimi produktmi píšu rodiny po celom svete. Pozrite si recenzie našich spokojných zákazníkov, ktoré svedčia o kvalite našich produktov a celkovej spokojnosti s Nunobaby.

Pozrieť si značky
Nanán tapeta Tato na hojdacej sieti
Nanán tapeta Tato na hojdacej sieti

Jediný showroom na Slovensku pre vybrané značky 

V Nunobaby showroome vás nečaká len nákup, ale cesta do sveta, kde sa snúbi kreativita s láskou k deťom. Sme viac ako len internetový obchod; sme miestom, kde sa kvalita stretáva s umením, kde každý detail rozpráva príbeh. Keď vstúpite do nášho showroomu, ocitnete sa v priestore, kde čas stráca svoj význam a každý kút oplýva láskou, obdivom a inšpiráciou. Je to miesto, kde sa rodia najkrajšie detské izbičky. 

Ponúkame vám možnosť prezrieť si naše produkty na vlastné oči, preskúmať vzorky materiálov a prelistovať katalógy plné inšpirácie. Ako exkluzívni zástupcovia vybraných detských značiek na Slovensku vám ponúkame unikátnu šancu objaviť produkty, ktoré sú k dispozícii iba u nás – v jedinom showroome svojho druhu. Príďte zažiť kúzlo Nunobaby a nechajte sa pohltiť svetom, kde sa detské sny stávajú skutočnosťou. Objednajte si VIP termín, počas ktorého sa budeme venovať iba vám !

Jediný showroom na Slovensku pre značky: Nanán, Quax, Italbaby, Spinkie, Comfortbaby, Caramella, Supelkowelove, EstaHome, 

Kontakty a showroom

Unikátny zákaznícky servis

V Nunobaby nie je náš zápal pre prácu len prázdnou frázou. Milujeme našu prácu a náš čarovný detský svet. Naša energia a láska k práci je cítiť v každom kúsku nášho sortimentu a prístupu k našich zákazníkom. 

Zameriavame sa na vaše potreby, pretože vieme, že spokojnosť zákazníka je základom úspechu. 

Sme tu pre vás už 10 rokov, máme kopec skúseností a za sebou veľa odborných školení v zahraničí. Produkty často krát testujeme na našich deťoch a preto máme aj reálne skúsenosti z praxe. 

Už viac ako 22000 spokojných zákazníkov s minimom reklamácií zaručuje kvalitu našich výrobkov. Pravidelne navštevujeme našich dodávateľov, preto poznáme dôkladne naše produkty, sledujeme procesy výroby a preto sme pripravení vám zodpovedať všetky vaše otázky. 

Kontaktujte nás
Nanán tapeta Tato na hojdacej sieti
Kategória: Tapety
Farba: Béžová
Kolekcia: Tato
Určenie: Unisex

NANÁN

Talianska značka detského nábytku, doplnkov a oblečenia

Nanán je medzinárodná, vedúca značka vo svete ranného detstva detí. Ide o svet úplne prispôsobený a vyrobený pre bábätká. Nábytok a doplnky do detskej izby, posteľná bielizeň, plyšové hračky, cestovné a kozmetické tašky a mnoho iných. Kompletné a premyslené produktové rady dekorujú prostredie dieťaťa s láskou a starostlivosťou. Od uvedenia značky do dnešného dňa ostala základná myšlienka rovnaká, priviesť rozmaznávanie do sveta každého dieťaťa. Nanán je prestížnou celosvetovo uznávanou značkou, ktorá sa vyznačuje luxusnými líniami veľmi hebkého detského oblečenia a tiež detských textílií, kvalitným materiálom a detailným spracovaním. Na výrobu je používaná organická bavlna a luxusná bavlna s extra dlhými vláknami, vďaka čomu je neuveriteľne hladká, tenká, ľahučká a zároveň veľmi pevná. Má nielen luxusný vzhľad, ale má aj dlhšiu trvácnosť. Väčšina jej produktov sa vyznačuje ručným spracovaním.

Podobné produkty

Nanán tapeta Tato nunobaby.sk
Nanán tapeta Tato
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 14438
Nanán tapeta Puccio Čarovný strom nunobaby.sk
Nanán tapeta Puccio Čarovný strom
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
+ ďalšie
Kód: 14435/MOD
Nanán tapeta Tato ružová nunobaby.sk
Nanán tapeta Tato ružová
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33586
Nanán tapeta Tato béžová nunobaby.sk
Nanán tapeta Tato béžová
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33585
Nanán tapeta Tato Stars nunobaby.sk
Nanán tapeta Tato Stars
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33589
Nanán tapeta Bubbles nunobaby.sk
Nanán tapeta Bubbles
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33588
Nanán tapeta Tato na hojdačke nunobaby.sk
Nanán tapeta Tato na hojdačke
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33592
Nanán tapeta Tato v oblakoch nunobaby.sk
Nanán tapeta Tato v oblakoch
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33593
Nanán tapeta so srdiečkami béžová nunobaby.sk
Nanán tapeta so srdiečkami béžová
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33597
Nanán tapeta so srdiečkami modrá nunobaby.sk
Nanán tapeta so srdiečkami modrá
Dodacia lehota 2-3 týždne
82,50 € bez DPH
99 €
Kód: 33598