Prečo nakupovať u nás

 

NUNO je ZÁRUKA
Nie sme anonymný internetový obchod. Sme vám k dispozícii v našom showroome, kde Vám radi poradíme, ukážeme vzorky dreva či textílií. Nezabudnite sa u nás nabudúce zastaviť a presvedčiť sa na vlastné oči. Tovar si u nás môžete pozrieť, dotknúť sa ho a vyskúšať.

RÝCHLE DORUČENIE
Garantujeme rýchle doručenie vašej objednávky. Tovar skladom expedujeme vždy do 24 hodín. Tovar zasielame spoľahlivou a overenou kuriérskou službou, ktorá tovar doručuje zvyčajne na druhý pracovný deň od odoslania.

MOŽNOSŤ OSOBNÉHO ODBERU
Ušetrite náklady za dopravu! Našim zákazníkom ponúkame možnosť osobného odberu objednaného tovaru v našom showroome na adrese : NUNO showroom, D1 Centre, Diaľničná cesta 22B, Senec.  Akonáhle pre Vás bude tovar pripravený k odberu, budeme Vás informovať e-mailom alebo telefonicky.

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
V prípade, že máte v úmysle zakúpiť tovar u nás a prekvapí vás lepšia cena u konkurencie, radi vám vyjdeme v ústrety a predáme tovar za rovnakú cenu. U nás vždy nakupujete najvýhodnejšie a rýchlo. 

VERNOSTNÉ ZĽAVY 
Odmeňujeme svojich zákazníkov za registráciu a nákupy. Vďaka zľavám u nás nakupujete ešte výhodnejšie.

NUNO je BEZPEČNÉ
Naša stránka je dôkladne zabezpečená a vaše citlivé údaje súvisiace s platbou sa nedostanú ani k nám. Platba kartou prebieha automaticky na zabezpečenej stránke Tatrabanky a. s. Tá ju spracuje a informuje nás, že platba prebehla v poriadku. Všetko sa deje automaticky a okamžite. Ostatné vaše údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov, slúžia len pre potreby spracovania objednávky a nikdy nie sú poskytované tretím stranám.

NÁKUP BEZ RIZIKA, záruka vrátenia peňazí
Ak s našim tovarom nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 30 dní bez udania dôvodu vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Ku všetkých objednávkam sa snažíme pristupovať s maximálnou starostlivosťou a zodpovednosťou a vieme, ako nepríjemné je, keď zo zakúpeného tovaru nemáte radosť. Našim cieľom je mať zákazníkov, ktorí budú spokojní s nami, aj so zakúpeným tovarom, pretože iba v tom prípade sa k nám vrátia. Preto sme sa rozhodli poskytnúť Vám nadštandardnú lehotu na vrátenie tovaru a to 30 dní od doručenia tovaru k Vám.

NUNO je INÉ
Ponúkame iba overené svetové značky. Nehráme na kvantitu a podozrivo nízku cenu. U nás sa nemusíte prehrabávať záplavou priemerných produktov. Vám ponúkame len tie najlepšie, vrátane nových značiek. Máme prehľad v detskom sortimente,  to najlepšie hľadáme a objavujeme za vás. Ponúkame najnovšie kolekcie ihneď po uvedení na trh vrátane produktov, ktoré nenájdete nikde inde.

NUNO je NAJLEPŠIE
Vy budete nakupovať online, ak to bude jednoduché, prehľadné, rýchle a budete sa môcť spoľahnúť na dôveryhodný obchod, ktorý je vám k dispozícií pri riešení akéhokoľvek problému. My to vieme a robíme to s láskou. Snažíme sa byť ústretový, ochotný a spoľahlivý. NUNO má spoľahlivý online shop a krásny showroom, kde Vás radi privítame a chceme, aby to tak zostalo.

NUNO je tu pre VÁS
Vyznáme sa v detskom sortimente a preto náš profesionálny team Vám vždy rád poradí či už prostredníctvom mailu alebo na našej zákazníckej linke. Kedykoľvek Vás privítame aj v našom showroome, kde si rezervujeme čas iba pre vás. Objednajte si VIP termín, počas ktorého sa budeme venovať iba vám !


PRAJEME VÁM PRÍJEMNÝ NÁKUP!

V prípade otázok nám prosím napíšte sem: info@nunobaby.sk alebo volajte: +421 940 400 940