Nanán hojdací macko Tato

Značka: Nanán

Nanán hojdací macko Tato

Dostupnosť Dodacia lehota 2-3 týždne
Možnosti doručenia
Kód: 1958
179 € / ks 149,17 € bez DPH
Nanán hojdací macko Tato
Značka: Nanán

Hojdací macko Nanán z kolekcie Tato je ideálnym priateľom, s ktorým sa Vaše dieťatko zahraje. 

Nežný plyšiak, ktorý pripomína hračky zo starých čias.

Tato je nežný spoločník Vášho bábätka a sprevádza ho počas celého dňa.

Zloženie: Plyšová Bavlna - zamat, drevené hojdacie súčasti.

Drevená veža pre deti

Vyberte pre svoje deti multifunkčnú drevenú vežu, ktorá im umožní pozorovať, hrať sa a objavovať svet na úrovni dospelých a je skvelým pomocníkom v kuchyni. Z rastúcej učiacej veže naviac deti samé dosiahnu na svoje obľúbené hračky, knihy, či zubnú kefku, čím sa učia väčšej samostatnosti.

Táto veža je vyrobená výhradne z prírodného dreva s bezpečnostným zábradlím, ktoré bráni spadnutiu. Schodíky možno umiestniť do viacerých výšok, čo uľahčuje lezenie a zábavu vašich detí.

Nanán hojdací macko Tato
Nanán hojdací macko Tato

Kuchynský pomocník pre deti

Výnimočný kuchynský pomocník pre deti je ideálnym spoločníkom pri varení. S jeho pomocou sa môžu deti naučiť základy varenia a prípravy jedál. Vďaka tomu si dieťa upevňuje vzťah s rodičom, ale je tiež pozitívne motivované sa v týchto situáciách aktívne zapájať do procesu.

Pomocník je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a stabilitu pri používaní. Jeho moderný dizajn zaručuje, že sa bude hodiť do každej kuchyne.

Jednoduchá manipulácia

Učiaca veža je ľahko prenosná a stabilná. Vďaka nastaviteľnej výške schodíkov (20 - 33 - 46 cm od podlahy) je vhodná pre deti rôzneho veku. 

Manipulácia s výškou je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie. Stačí posunúť plošinu na zvolenú tyč a učiaca veža je pripravená na použitie. S hmotnosťou do 5 kilogramov je ľahko prenositeľná a umožňuje presun tam, kde ju deti potrebujú. Učiaca veža je ideálnym pomocníkom pri rôznych aktivitách a hrách.

Nanán hojdací macko Tato
Nanán hojdací macko Tato

Bezpečná a stabilná

Pevná, stabilná a ľahká konštrukcia rastúcej učiacej veže umožňuje bezpečné používanie a jednoduchú manipuláciu, bez toho, aby sa podlaha poškriabala. Učiacu vežu môžete jednoducho preniesť presne tam, kde ju deti potrebujú.

Vysoké bočnice pomôžu deťom samostatne na vežu vyliezť aj samostatne zliezť a spolu s prednými a zadnými zarážkami ochráni deti pred nechceným pádom z dôvodu nepozornosti alebo horlivého zapojenia do dospeláckych činností.

Rastúcu učiacu vežu môžu deti používať a prenášať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Rastúca učiaca veža pre deti

Vďaka inovatívnej učiacej veži nemusia deti riskovať a zvedavo sa snažiť dosiahnuť nebezpečné predmety na kuchynskej linke alebo pracovnej doske len pre to, aby mohli sledovať, čo mamka varí.

Nanán hojdací macko Tato

Technické parametre

  • odporúčaný vek dieťaťa 2+
  • nastaviteľná výška schodíkov - 3 výšky  (20 – 33 – 46 cm počítané od podlahy)
  • výška 90cm
  • šírku 39 cm
  • hĺbku 51 cm
  • váha 5 kg
  • nosnosť 30kg  
  • dodávané v demontovanom stave
  • materiál: borovicové drevo
Kategória: Nábytok
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Biela
Kolekcia: Tato
Určenie: Pre chlapcov, Pre dievčatá

NANÁN

Talianska značka detského nábytku, doplnkov a oblečenia

Nanán je medzinárodná, vedúca značka vo svete ranného detstva detí. Ide o svet úplne prispôsobený a vyrobený pre bábätká. Nábytok a doplnky do detskej izby, posteľná bielizeň, plyšové hračky, cestovné a kozmetické tašky a mnoho iných. Kompletné a premyslené produktové rady dekorujú prostredie dieťaťa s láskou a starostlivosťou. Od uvedenia značky do dnešného dňa ostala základná myšlienka rovnaká, priviesť rozmaznávanie do sveta každého dieťaťa. Nanán je prestížnou celosvetovo uznávanou značkou, ktorá sa vyznačuje luxusnými líniami veľmi hebkého detského oblečenia a tiež detských textílií, kvalitným materiálom a detailným spracovaním. Na výrobu je používaná organická bavlna a luxusná bavlna s extra dlhými vláknami, vďaka čomu je neuveriteľne hladká, tenká, ľahučká a zároveň veľmi pevná. Má nielen luxusný vzhľad, ale má aj dlhšiu trvácnosť. Väčšina jej produktov sa vyznačuje ručným spracovaním.