Doprava

Vaše objednávky nad 50 eur doručujeme ZDARMA. 

Garantujeme rýchle doručenie vašej objednávky. Tovar skladom expedujeme vždy do 24 hodín.

Predávajúci dodá tovar Kupujúcemu až po úplnom zaplatení jeho kúpnej ceny, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Predávajúci si balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje aj daňový doklad a v prípade potreby aj návod na používanie.

Bežný tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD alebo si môžete vybrať jednu z pobočiek Zásielkovňa.
Nábytok doručujeme formou paletovej prepravy prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GEIS, aby sme tak zaručili bezpečné doručenie nábytku. 

Rozvoz tovaru zabezpečujeme po celej Slovenskej republike, ale aj do okolitých štátov. Kupujúci je e-mailom informovaný, kedy bola zásielka expedovaná. Doba dodania je zvyčajne do 24 hodín od vy-expedovania.

Povinnosti Kupujúceho pri prevzatí tovaru:
Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru (počet balíkov) pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník má právo tovar neprevziať a ihneď kontaktuje Predávajúceho. Podpisom preberacieho protokolu Kupujúci potvrdzuje, že zásielka bola prevzatá neporušená.