Doprava

Vaše objednávky nad 100 eur doručujeme ZDARMA. 
(platí pre dopravu GLS a Packeta)

Garantujeme rýchle doručenie vašej objednávky. Tovar skladom expedujeme vždy do 24 hodín.

Predávajúci dodá tovar Kupujúcemu až po úplnom zaplatení jeho kúpnej ceny, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Predávajúci si balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Súčasťou dodávky nie je montáž objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje aj daňový doklad a v prípade potreby aj návod na používanie.

Rozvoz tovaru zabezpečujeme po celej Slovenskej republike, ale aj do okolitých štátov. Kupujúci je e-mailom informovaný, kedy bola zásielka expedovaná. Doba dodania je zvyčajne do 24 hodín od vy-expedovania.

Dopravné spoločnosti:

  • GLS - doručovanie bežného tovaru 
  • Packeta - Zásielkovňa - doručovanie na pobočku pre osobný odber na vami vybranú pobočku ale služba doručenie domov
  • GEIS - pre doručovanie nadrozmerného tovaru a nábytku - formou paletovej prepravy, aby sme tak zaručili bezpečné doručenie nábytku

Povinnosti Kupujúceho pri prevzatí tovaru:
Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru (počet balíkov) pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník má právo tovar neprevziať a ihneď kontaktuje Predávajúceho. Podpisom preberacieho protokolu Kupujúci potvrdzuje, že zásielka bola prevzatá neporušená. 

Nadrozmerný tovar a nábytok:
V prípade doručovania nábytku a nadrozmerného tovaru využívame paletovú prepravu nábytku prepravnou spoločnosťou GEIS, pre ktorú platí samostatný cenník na dopravu resp. na vynášku tovaru na poschodie. Pri tomto tovaru nieje možné aplikovať dopravu zdarma.