O NÁS

NUNOBABY

Vytvárame zázrak priamo u vás doma 

Zatvorte oči a predstavte si dokonalú detskú izbičku, ktorá je plná lásky a radosti. Miesto, kde sa plnia detské sny a vaše dieťa žiari úsmevom. 

Brána do kúzelnej zeme sa otvára a vy máte možnosť pripraviť sa na to najkrajšie obdobie. Nechajte plynúť svoju kreativitu a spoločne vytvoríme pre vášho drobca očarujúci svet, v ktorom sa sny stanú skutočnosťou.

Objavte detský svet Nunobaby, kde sa sny a dobrodružstvá spájajú v dokonalej harmónii. Miesto, kde sa spája kvalita, dizajn a jemnosť v každom kúsku sortimentu.

NUNOBABY koncept
NUNOBABY koncept

PRÉMIOVÁ KVALITA A DIZAJN

S Nunobaby je rodičovstvo ešte jednoduchšie

Naším poslaním je hľadať to najlepšie pre vaše ratolesti a testovať úplne nové kúsky. Náš team dizajnérov a odborníkov vyhľadáva overené svetové značky, ktoré ponúkajú kvalitné a dizajnové produkty, za ktoré ručíme a vydržia vám niekoľko rokov.

Každú značku či produkt vyberáme veľmi starostlivo s ohľadom na najkvalitnejšie materiály, vysokú kvalitu spracovania a výnimočný štýl, ale rovnako aj funkčnosť a bezpečnosť. Vybrané materiály obdivujú aj tí najnáročnejší rodičia, pričom ich jemnosť uspokojí potreby všetkých detí. 

NUNOBABY showroom

Objavte jedinečný showroom na Slovensku

Poďte spolu s nami nazrieť do magického detského sveta Nunobaby. Keď vstúpite do nášho showroomu, máte pocit akoby sa zastavil čas a vy ste sa ocitli detskom svete plného lásky, obdivu a inšpirácie, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť.

Concept Nunobaby sa stal mimoriadne úspešným a stal najkrajším detským obchodom na Slovensku. Svojim dizajnom si získal mamičky po celom svete. Naši zákazníci k nám chodia pre jedinečný sortiment, individuálne poradenstvo a nadštandardný servis.

Návštevu nášho showroomu vám spríjemníme občerstvením a lahodnou kávou. Príďte sa pozrieť aj vy, stačí nám zavolať a dohodnúť si termín vašej vysnívanej detskej izbičky.

Rezervovať si termín

NUNOBABY koncept
NUNOBABY koncept

NUNOBABY sortiment

Značky a produkty, ktoré nikde inde nenájdete

Sme výhradným zástupcom vybraných detských značiek na Slovensku a preto máte jedinečnú možnosť pozrieť si tieto produkty jedine u nás – v jedinom showroomu na Slovensku. 

Spoznajte naše výnimočné značky a navrhnite svojmu dieťaťu priestor, ktorý bude mať pozitívny vplyv na jeho zdravie už od prvých dní po narodení.

Objavte všetky naše značky, produkty a katalógy:


Naše značky

10+ ROKOV SKÚSENOSTÍ

Sme pripravený vám odovzdať naše bohaté skúsenosti a odborne znalosti

Milujeme naše produkty, ktoré s láskou pre našim zákazníkom pripravujeme. Náš tím dizajnérov pravidelne navštevuje školenia v zahraničí, kde sa učí ako vytvárať a dizajnovať detské izbičky. Každý rok pre vás navštevujeme výstavy, kde hľadáme jedinečné kúsky pre vaše detičky.

Spájame sa s uznávanými odborníkmi a vďaka dobre vybudovanému tímu špecialistov a konzultantov sa nám darí napĺňať potreby aj tých najnáročnejších rodičov.

Dôkladne poznáme našich dodávateľov, procesy výroby a ich produkty a preto sme pripravení vám zodpovedať všetky vaše otázky.

NUNOBABY koncept
NUNOBABY koncept

OSOBNÝ PRÍSTUP

Tisíce spokojných zákazníkov

Zákazník je pre nás na prvom mieste. U nás to nie je klišé ale skutočný záväzok. Všetky služby ponúkame s osobným prístupom. Zaujímajú nás vaše predstavy o dokonalom detskom svete, vaše potreby a osobnosť... Len vďaka tomu môžeme vytvoriť detskú izbičku na mieru vyladenú do každého detailu. Našim cieľom je, aby ste si užili celý proces výberu každého kúsku nášho sortimentu.

Pripojte sa k našej komunite, kde každý rodič nájde to pravé pre svoje dieťatko a nechajte sa inšpirovať príbehmi, ktoré s našimi produktami píšu rodiny po celom svete. 

Pozrite si recenzie našich spokojných zákazníkov, ktoré svedčia o kvalite našich produktov a celkovej spokojnosti s Nunobaby.

Recenzie našich zákazníkov