Tapeta Fabian Light Grey

Značka: Sandberg

Pruhovaná tapeta z kolekcie Rand Scandinavian stripes

Dostupnosť Dodacia lehota 7-14 dní
Možnosti doručenia
Kód: 32846
104 € / ks 86,67 € bez DPH
Tapeta Fabian Light Grey
Značka: Sandberg

Pruhované tapety
Pruhované tapety sú klasikou, ktorá nikdy nezlyhá. Prezrite si náš veľký výber pruhovaných tapiet, ktoré vášmu domovu dodajú škandinávsku jednoduchosť. Vychutnajte si ich samotné alebo ich skombinujte so vzorovanou tapetou, aby ste miestnosť spojili. Pruhy je možné ľahko použiť v každej miestnosti, pretože krásne ladia s inými vzormi bez toho, aby si navzájom konkurovali. 

Tapeta Fabian Light Grey 
Štýlová tapeta so vzorom bledošedých pruhov na bielom pozadí. Túto tapetu s originálnym vzorom je možné zavesiť na veľkú plochu alebo iba na malú časť steny. Perfektné pre interiéry navrhnuté v modernom štýle. Jednoduché pruhy sú klasikou, ktorá funguje dobre sama o sebe alebo v kombinácii so vzorom. Dostupné v  siedmych farbách. Šírka pruhov je 1 cm. 

Tapeta v prevedení pruhov v kombinácii farieb biela/ bledošedá dodá interiéru decentnú a elegantnú "štruktúru".  Pruhy sa vždy dobre kombinujú k iným vzorom. Možno to bude práve váš obľúbený.

Dizajn: Studio Sandberg
Kolekcia:  Rand Scandinavian stripes

Rozmery: 1 rolka = 53 cm x 1005 cm (5,30 m2 v jednej rolke)
Váha: 1,1 kg

NUNOBABY 

Svet kvality a overených svetových značiek

Vitajte v Nunobaby, kde sa výber každého kúska pre vaše dieťa stáva súčasťou jeho príbehu. V našom svete idú kvalita a štýl ruka v ruke s bezpečnosťou a pohodlím, tvoriac tak dokonalý základ pre prvé kroky vašich najmenších. 

Starostlivo vybrané značky odrážajú našu vášeň pre to najlepšie, čo môžeme vašim deťom ponúknuť, a zároveň vám poskytujú pokoj a istotu v každom detaile. 

Každý produkt v našej ponuke nie je len esteticky príťažlivý, ale je vytvorený s hlbokou starostlivosťou a úctou k potrebám rodín. Pripojte sa k našej komunite, kde každý rodič nájde to pravé pre svojich malých objaviteľov, a nechajte sa inšpirovať príbehy, ktoré s našimi produktmi píšu rodiny po celom svete. Pozrite si recenzie našich spokojných zákazníkov, ktoré svedčia o kvalite našich produktov a celkovej spokojnosti s Nunobaby.

Pozrieť si značky
Tapeta Fabian Light Grey
Tapeta Fabian Light Grey

Jediný showroom na Slovensku pre vybrané značky 

V Nunobaby showroome vás nečaká len nákup, ale cesta do sveta, kde sa snúbi kreativita s láskou k deťom. Sme viac ako len internetový obchod; sme miestom, kde sa kvalita stretáva s umením, kde každý detail rozpráva príbeh. Keď vstúpite do nášho showroomu, ocitnete sa v priestore, kde čas stráca svoj význam a každý kút oplýva láskou, obdivom a inšpiráciou. Je to miesto, kde sa rodia najkrajšie detské izbičky. 

Ponúkame vám možnosť prezrieť si naše produkty na vlastné oči, preskúmať vzorky materiálov a prelistovať katalógy plné inšpirácie. Ako exkluzívni zástupcovia vybraných detských značiek na Slovensku vám ponúkame unikátnu šancu objaviť produkty, ktoré sú k dispozícii iba u nás – v jedinom showroome svojho druhu. Príďte zažiť kúzlo Nunobaby a nechajte sa pohltiť svetom, kde sa detské sny stávajú skutočnosťou. Objednajte si VIP termín, počas ktorého sa budeme venovať iba vám !

Jediný showroom na Slovensku pre značky: Nanán, Quax, Italbaby, Spinkie, Comfortbaby, Caramella, Supelkowelove, EstaHome, 

Kontakty a showroom

Unikátny zákaznícky servis

V Nunobaby nie je náš zápal pre prácu len prázdnou frázou. Milujeme našu prácu a náš čarovný detský svet. Naša energia a láska k práci je cítiť v každom kúsku nášho sortimentu a prístupu k našich zákazníkom. 

Zameriavame sa na vaše potreby, pretože vieme, že spokojnosť zákazníka je základom úspechu. 

Sme tu pre vás už 10 rokov, máme kopec skúseností a za sebou veľa odborných školení v zahraničí. Produkty často krát testujeme na našich deťoch a preto máme aj reálne skúsenosti z praxe. 

Už viac ako 22000 spokojných zákazníkov s minimom reklamácií zaručuje kvalitu našich výrobkov. Pravidelne navštevujeme našich dodávateľov, preto poznáme dôkladne naše produkty, sledujeme procesy výroby a preto sme pripravení vám zodpovedať všetky vaše otázky. 

Kontaktujte nás
Tapeta Fabian Light Grey
Kategória: Tapety
Farba: Šedá
Určenie: Unisex
Motív: Pásiky

Všetky tapety Sandberg sú navrhnuté a ručne kreslené vlastným dizajnérskym tímom spoločnosti Sandberg v štúdiu Sandberg Studio. Nadčasové, klasické škandinávske tapety vysokej kvality s jedinečným výrazom. Láska k remeslu je evidentná na každom kroku, ktoré robia pri vytváraní toho, čo nazývame švédske tapety.

Podobné produkty

525 06 1 Blue
Tapeta Fabian Blue
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32845
525 08 1 green
Tapeta Fabian Green
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32849
525 31 1 Grey
Tapeta Fabian Grey
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32848
525 00 1 white
Tapeta Fabian White - Cream
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32844
516 07 1 mint
Tapeta Magnus Light Turquoise
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32850
516 27 1 tyrkysová
Tapeta Magnus Turquoise
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32851
516 91 1 black
Tapeta Black
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32852
516 02 1 yellow
Tapeta Yellow
Dodacia lehota 7-14 dní
86,67 € bez DPH
104 €
Kód: 32853