QUAX ohrádka Marie Lucca biela

Značka: QUAX

Drevená dizajnová ohrádka dostupná vo viacerých farbách

Dostupnosť Dodacia lehota 3-4 týždne
Možnosti doručenia
Kód: 01024022
239 € / ks 199,17 € bez DPH
QUAX ohrádka Marie Lucca biela
Značka: QUAX

Drevené detské ohrádky ochránia vašich najmenších

Detské ohrádky sú skvelá voľba pre rodičov, ktorí nedajú príležitosť náhodám, ale chcú mať istotu, že dieťatko majú pod dozorom a v bezpečí. Pomáhajú rodičom zvládnuť náročné obdobie u detí, ktoré potrebujú skúmať svet okolo seba, no ešte sú príliš malé na to, aby si uvedomili, čo všetko im hrozí. Ohrádky pre deti sú skvelým pomocníkom aj vo chvíľach, keď ste zaneprázdnení a nechcete nechať dieťa bez dozoru. Detské ohrádky vám dodajú pocit pokoja, keďže sa nemusíte neustále obzerať, kam sa ten drobček znova batolí.

Nechajte dieťa skúmať svet v bezpečí ohrádky

Detská ohrádka sa stáva verným a nenahraditeľným pomocníkom pre väčšinu mamičiek v čase, keď dieťatko začne loziť po štvornožky, stavať sa na nôžky a samé s nadšením skúmať svet okolo seba. Práve v tomto období drevená ohrádka s hračkami poskytuje dieťaťu bezpečné miesto na hru a rodičom dáva istotu, že vo chvíli, keď sú nútení dieťa ponechať samé, drobček je v ohrádke v bezpečí pred všetkými nástrahami, ako sú elektrické zásuvky, skrinky, ostré rohy stola, stoličky a podobne.

Ohrádka Marie Lucca:
Ohrádka je nastaviteľná v troch polohách. Ku ohrádke je možné dokúpiť si kolieska. 
​Pre deti s telesnou hmotnosťou do 15kg alebo do veku 24 mesiacov.

Rozmery:
Veľkosť zloženej detskej ohrádky: 100x80x85 cm
Odporúčaná veľkosť matraca: 73x93x4 cm alebo 73x93x9 cm

Materiál:
Štruktúra: MDF pevná polotvrdá doska (medium-density fiberboard) a buk
Nitrocelulózny systém aplikovaný v 3 vrstvách, testovaný podľa EN 71-3 pre základné a finálne nátery

Hmotnosť: 26kg

Drevená veža pre deti

Vyberte pre svoje deti multifunkčnú drevenú vežu, ktorá im umožní pozorovať, hrať sa a objavovať svet na úrovni dospelých a je skvelým pomocníkom v kuchyni. Z rastúcej učiacej veže naviac deti samé dosiahnu na svoje obľúbené hračky, knihy, či zubnú kefku, čím sa učia väčšej samostatnosti.

Táto veža je vyrobená výhradne z prírodného dreva s bezpečnostným zábradlím, ktoré bráni spadnutiu. Schodíky možno umiestniť do viacerých výšok, čo uľahčuje lezenie a zábavu vašich detí.

QUAX ohrádka Marie Lucca biela
QUAX ohrádka Marie Lucca biela

Kuchynský pomocník pre deti

Výnimočný kuchynský pomocník pre deti je ideálnym spoločníkom pri varení. S jeho pomocou sa môžu deti naučiť základy varenia a prípravy jedál. Vďaka tomu si dieťa upevňuje vzťah s rodičom, ale je tiež pozitívne motivované sa v týchto situáciách aktívne zapájať do procesu.

Pomocník je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a stabilitu pri používaní. Jeho moderný dizajn zaručuje, že sa bude hodiť do každej kuchyne.

Jednoduchá manipulácia

Učiaca veža je ľahko prenosná a stabilná. Vďaka nastaviteľnej výške schodíkov (20 - 33 - 46 cm od podlahy) je vhodná pre deti rôzneho veku. 

Manipulácia s výškou je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie. Stačí posunúť plošinu na zvolenú tyč a učiaca veža je pripravená na použitie. S hmotnosťou do 5 kilogramov je ľahko prenositeľná a umožňuje presun tam, kde ju deti potrebujú. Učiaca veža je ideálnym pomocníkom pri rôznych aktivitách a hrách.

QUAX ohrádka Marie Lucca biela
QUAX ohrádka Marie Lucca biela

Bezpečná a stabilná

Pevná, stabilná a ľahká konštrukcia rastúcej učiacej veže umožňuje bezpečné používanie a jednoduchú manipuláciu, bez toho, aby sa podlaha poškriabala. Učiacu vežu môžete jednoducho preniesť presne tam, kde ju deti potrebujú.

Vysoké bočnice pomôžu deťom samostatne na vežu vyliezť aj samostatne zliezť a spolu s prednými a zadnými zarážkami ochráni deti pred nechceným pádom z dôvodu nepozornosti alebo horlivého zapojenia do dospeláckych činností.

Rastúcu učiacu vežu môžu deti používať a prenášať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Rastúca učiaca veža pre deti

Vďaka inovatívnej učiacej veži nemusia deti riskovať a zvedavo sa snažiť dosiahnuť nebezpečné predmety na kuchynskej linke alebo pracovnej doske len pre to, aby mohli sledovať, čo mamka varí.

QUAX ohrádka Marie Lucca biela

Technické parametre

  • odporúčaný vek dieťaťa 2+
  • nastaviteľná výška schodíkov - 3 výšky  (20 – 33 – 46 cm počítané od podlahy)
  • výška 90cm
  • šírku 39 cm
  • hĺbku 51 cm
  • váha 5 kg
  • nosnosť 30kg  
  • dodávané v demontovanom stave
  • materiál: borovicové drevo
Kategória: Nábytok
Hmotnosť: 26 kg
Farba: Biela
Kolekcia: Marie Sofie
Určenie: Unisex
Rozmer matraca: 73 x 93 cm
Materiál: Mdf bukové drevo
Rozmery: 100 x 80 x 85 cm
Kolieska: s kolieskami
Sťahovacie bočnice: Nie
EAN: 5414375158054

QUAX

Moderný dizajnový nábytok a doplnky

Uznávaná belgická značka Quax je štýlový svet kombinujúci moderný dizajn s teplom a atmosférou. Detský nábytok Quax prináša kvalitu a dostupnosť, vytvára príjemný a bezpečný domov pre vaše dieťa. Tkaniny a plyšové hračky sú navrhnuté v trendy farbách, ktoré dokonale ladia s jemnými tónmi jednotlivých kolekcií nábytku. Produkty Quax sa perfektne hodí do moderných interiérov a svojim moderným dizajnom sa hodí nielen do detskej izby, ale aj pri zariaďovaní moderného štýlového bývania.  V ponuke Quax nájdete kompletné do detailov premyslené kolekcie, ktoré ponúkajú detský nábytok ako detské postieľky, ohrádky, komody, prebaľovacie pulty a priestranné skrine. Ďalej tu nájdete štýlové textílie a dekorácie, detské kresielka a hojdačky, hračky a iné.

Podobné produkty

QUAX detská ohrádka Alix biela nunobaby.sk
QUAX ohrádka Alix - white
Dodacia lehota 3-4 týždne
157,50 € bez DPH
189 €
Kód: 16022022
QUAX detská ohrádka Alix nunobaby.sk
QUAX ohrádka Alix - Natural Beech Wood
Dodacia lehota 3-4 týždne
165,83 € bez DPH
199 €
Kód: 160220N