Nanán detský fotorámik Bombo ružový

Značka: Nanán

Detský fotorámik z kolekcie Bombo je nežným a ideálnym rámčekom pre uchovanie prvých spomienok vášho dieťatka. Biely rámik objíma nežný hrošík Bombo v bledoružovej farbe, ktorý môže zároveň slúžiť aj ako krásna dekorácia v detskej izbičke. Ideálny ako darček, zabalený v elegantnej krabičke Nanán. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4510R
49 € / ks 40,83 € bez DPH
Nanán detský fotorámik Bombo ružový
Značka: Nanán

Detský fotorámik z kolekcie Bombo je nežným a ideálnym rámčekom pre uchovanie prvých spomienok vášho dieťatka. Biely rámik objíma nežný hrošík Bombo v bledoružovej farbe, ktorý môže zároveň slúžiť aj ako krásna dekorácia v detskej izbičke. Ideálny ako darček, zabalený v elegantnej krabičke Nanán. 

Kolekcia: Bombo
Farba: biela a ružová (drevená časť rámika je biela)

Materiál
plyš, drevený rámček

Rozmery
18 x 13 cm

Značka Nanán
Nanán je prestížnou talianskou značkou, ktorá je mimoriadne obľúbená a uznávaná svetová značka, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 40 rokovTáto značka sa vyznačuje luxusnými líniami veľmi hebkého detského oblečenia a tiež detských textílií, kvalitným materiálom a detailným spracovaním. Výrobky značky Nanán zaistia vášmu bábätku skutočný komfort a vysokú kvalitu výberu bavlneného materiálu. Na výrobu  je používaná organická bavlna a luxusná bavlna s extra dlhými vláknami, vďaka čomu je neuveriteľne hladká, tenká, ľahučká a zároveň veľmi pevná. Má nielen luxusný vzhľad, ale má aj dlhšiu trvácnosť. Väčšina jej produktov sa vyznačuje ručným spracovaním a taliansky dizajn robia produkty Nanán rafinované a prepracované do každého detailu. 

 

Drevená veža pre deti

Vyberte pre svoje deti multifunkčnú drevenú vežu, ktorá im umožní pozorovať, hrať sa a objavovať svet na úrovni dospelých a je skvelým pomocníkom v kuchyni. Z rastúcej učiacej veže naviac deti samé dosiahnu na svoje obľúbené hračky, knihy, či zubnú kefku, čím sa učia väčšej samostatnosti.

Táto veža je vyrobená výhradne z prírodného dreva s bezpečnostným zábradlím, ktoré bráni spadnutiu. Schodíky možno umiestniť do viacerých výšok, čo uľahčuje lezenie a zábavu vašich detí.

Nanán detský fotorámik Bombo ružový
Nanán detský fotorámik Bombo ružový

Kuchynský pomocník pre deti

Výnimočný kuchynský pomocník pre deti je ideálnym spoločníkom pri varení. S jeho pomocou sa môžu deti naučiť základy varenia a prípravy jedál. Vďaka tomu si dieťa upevňuje vzťah s rodičom, ale je tiež pozitívne motivované sa v týchto situáciách aktívne zapájať do procesu.

Pomocník je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a stabilitu pri používaní. Jeho moderný dizajn zaručuje, že sa bude hodiť do každej kuchyne.

Jednoduchá manipulácia

Učiaca veža je ľahko prenosná a stabilná. Vďaka nastaviteľnej výške schodíkov (20 - 33 - 46 cm od podlahy) je vhodná pre deti rôzneho veku. 

Manipulácia s výškou je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie. Stačí posunúť plošinu na zvolenú tyč a učiaca veža je pripravená na použitie. S hmotnosťou do 5 kilogramov je ľahko prenositeľná a umožňuje presun tam, kde ju deti potrebujú. Učiaca veža je ideálnym pomocníkom pri rôznych aktivitách a hrách.

Nanán detský fotorámik Bombo ružový
Nanán detský fotorámik Bombo ružový

Bezpečná a stabilná

Pevná, stabilná a ľahká konštrukcia rastúcej učiacej veže umožňuje bezpečné používanie a jednoduchú manipuláciu, bez toho, aby sa podlaha poškriabala. Učiacu vežu môžete jednoducho preniesť presne tam, kde ju deti potrebujú.

Vysoké bočnice pomôžu deťom samostatne na vežu vyliezť aj samostatne zliezť a spolu s prednými a zadnými zarážkami ochráni deti pred nechceným pádom z dôvodu nepozornosti alebo horlivého zapojenia do dospeláckych činností.

Rastúcu učiacu vežu môžu deti používať a prenášať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Rastúca učiaca veža pre deti

Vďaka inovatívnej učiacej veži nemusia deti riskovať a zvedavo sa snažiť dosiahnuť nebezpečné predmety na kuchynskej linke alebo pracovnej doske len pre to, aby mohli sledovať, čo mamka varí.

Nanán detský fotorámik Bombo ružový

Technické parametre

  • odporúčaný vek dieťaťa 2+
  • nastaviteľná výška schodíkov - 3 výšky  (20 – 33 – 46 cm počítané od podlahy)
  • výška 90cm
  • šírku 39 cm
  • hĺbku 51 cm
  • váha 5 kg
  • nosnosť 30kg  
  • dodávané v demontovanom stave
  • materiál: borovicové drevo
Kategória: Doplnky do detskej izby
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Ružová
Kolekcia: Bombo
Určenie: Pre dievčatá

NANÁN

Talianska značka detského nábytku, doplnkov a oblečenia

Nanán je medzinárodná, vedúca značka vo svete ranného detstva detí. Ide o svet úplne prispôsobený a vyrobený pre bábätká. Nábytok a doplnky do detskej izby, posteľná bielizeň, plyšové hračky, cestovné a kozmetické tašky a mnoho iných. Kompletné a premyslené produktové rady dekorujú prostredie dieťaťa s láskou a starostlivosťou. Od uvedenia značky do dnešného dňa ostala základná myšlienka rovnaká, priviesť rozmaznávanie do sveta každého dieťaťa. Nanán je prestížnou celosvetovo uznávanou značkou, ktorá sa vyznačuje luxusnými líniami veľmi hebkého detského oblečenia a tiež detských textílií, kvalitným materiálom a detailným spracovaním. Na výrobu je používaná organická bavlna a luxusná bavlna s extra dlhými vláknami, vďaka čomu je neuveriteľne hladká, tenká, ľahučká a zároveň veľmi pevná. Má nielen luxusný vzhľad, ale má aj dlhšiu trvácnosť. Väčšina jej produktov sa vyznačuje ručným spracovaním.