Italbaby detská postieľka so spúšťacím bokom Baby Jolie hnedá

Značka: Italbaby

Kvalitná masívna detská postieľka navrhnutá a vyrábaná v Taliansku, vhodná pre deti od 0+ do 3 rokov. Dokúpením hojdacej súpravy premeníte postieľku na kolísku. K detskej postieľke si môžete dokúpiť celý rad doplnkov z rovnakej kolekcie ako napríklad prebaľovací pult či komodu, skriňu, detské obliečky a iné doplnky a vytvoriť tak dieťaťu rozprávkovú detskú izbu. 

 • spúšťacia a odnímateľná bočnica
 • výškovo nastaviteľný rošt v dvoch polohách
 • na bočniciach sú ochranné lišty proti ohrýzaniu, ktoré chránia jemné ďasná dieťatka a mliečne zúbky
 • v spodnej časti postieľky je priestranná zásuvka
 • dokúpením hojdacej súpravy môžete využívať postieľku ako kolísku
 • súčasťou balenie sú 4 kolieska,  z toho dve majú brzdový systém
 • spĺňa bezpečnostné EU normy EN 716, Certifikovaný výrobok
 • odporúčame zakúpiť si antirefluxný vankúšik do postieľky
Dostupnosť Dodacia lehota 2-3 týždne
Možnosti doručenia
Kód: 070.0115
480 € / ks 400 € bez DPH
Italbaby detská postieľka so spúšťacím bokom Baby Jolie hnedá
Značka: Italbaby

Detský nábytok prestížnej talianskej značky Italbaby je navrhnutý a 100% vyrábaný v Taliansku s použitím netoxických farieb na báze vody a spĺňa požadované bezpečnostné normy EU, certifikovaný výrobok. 

Detská postieľka
Postieľka je masívna a pevná, svojim dizajnom pôsobí veľmi elegantne. V spodnej časti má priestrannú zásuvku na odkladanie potrebných vecí pre bábätko. Rošt je polohovateľný v dvoch polohách a zároveň má posuvnú bočnicu smerom nadol, čím získa mamička ľahký prístup k bábätku. Postieľka Italbaby je vyrobená s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie bábätka, hrazdičky sú umiestnené tak, aby sa predišlo akémukoľvek nebezpečenstvu.

Kolekcia: Jolie hnedá
Farba:
postieľka hnedá, dekorácia: medvedík biela/hnedá

Rozprávková detská izba 
Spolu s doplnkami z kolekcieJolie hnedávytvoríte skutočné rozprávkové prostrediepre váš malý poklad. K postieľke si môžete doplniť mantinel, perinku a vankúšik,  prebaľovací pult, komodu, skriňu a celý rad textilných doplnkov z danej kolekcie. K postieľke si nezabudnite vybrať vhodnýmatrac s rozmerom 63x125cm,  chránič matraca a antirefluxný vankúšik do postieľky. Postieľku ľahko zútulníte prateľným detským kobercom, ktorý si doma operiete v bežnej domácej práčke. 

Jolie

 
Posuvná a snímateľná bočnica
Postieľka má posuvnú bočnicu, pričom manipulácia s posuvnou bočnicou je veľmi jednoduchá za pomoci jednej ruky. Bočnicu jemne potiahnete rukou smerom nahor a kolenom v spodnej časti uprostred jemne zatlačíte a spustíte bočnicu. Bočnicu je možné aj úplne sňať a postieľku prisunúť k manželskej posteli. Vďaka tomuto môžete udržať úzke spojenie a vzájomný kontakt s bábätkom v prvých mesiacoch, kedy je veľmi citlivé.

Posuvná bočnica


Ochranné lišty proti ohrýzaniu

Postieľka má na bočných paneloch lišty proti ohrýzaniu, ktoré chránia jemné ďasná dieťatka a mliečne zúbky (neobsahuje BPA, silikón)

Hojdacia súprava
Detskú postieľku viete podľa potreby používať aj ako kolísku, stačí si dokúpiť hojdaciu súpravu, ktorou premeníte postieľku na kolísku na hojdania bábätka. Farbu hojdacej súpravy si môžete vybrať podľa farby postieľky alebo si ju môžete skombinovať podľa svojich predstáv.  

Hojdacia súprava na postieľku Italbaby


Polohovanie roštu
Vyššia poloha postieľky je určená pre malé bábätko, aby mala mamička lepší prístup k bábätku. Akonáhle začne byť bábätko aktívnejšie a začne v postieľke liezť a naťahovať sa, je nutné rošt umiestniť do spodnej polohy, aby nedošlo k vypadnutiu bábätká z postieľky. Výška roštu od zeme: spodná poloha 26 cm, horná poloha 48 cm, bez namontovaných koliesok. S kolieskami + 6cm.  

Polohovanie roštu_italbaby postieľka


Prebaľovacia podložka na postieľku 

Postieľka je ideálna aj na prebaľovanie bábätka hlavne počas noci. Máme pre Vás praktické riešenie v podobe pevnej prebaľovacej podložky s mäkkým a umývateľným PVC. Podložka je veľmi praktická a stabilná s jednoduchým umiestnením na akúkoľvek postieľku. Aby ste mali počas starostlivosti o bábätko po ruke všetko potrebné, odporúčame si dokúpiť mäkučkýpoťah s praktickým vreckom
        Prebalovacia podložka


Technické vlastnosti postieľky

 • postieľka je kvalitná, pevná a stabilná
 • vhodná k používaniu pre deti od 0+ až do 3 rokov
 • spúšťacie bočnice s možnosťou odnímania
 • drevený rošt z masívnej borovice, nastaviteľný v dvoch výškach
 • priestranná zásuvka
 • bočnice majú ochranné plastové lišty, ktoré chránia jemné ďasná dieťatka a mliečne zúbky
 • bočnice zodpovedajú bezpečnostným normám
 • zaoblené hrany pre maximálnu bezpečnosť
 • gumové kolieska, dve brzdené
 • produkt s nízkym dopadom na životné prostredie
 • netoxický náter odolný voči pohryznutiu
 • navrhnuté a vyrobené v Taliansku
 • BEZPEČNOSŤ: postieľky Italbaby sa vyrábajú podľa bezpečnostnej  EU normy EN 716, 
  Certifikovaný výrobok
 • montáž a demontáž postieľky je veľmi jednoduchá

 

Materiál
MDF / bukové drevo
rošt z masívnej borovice
​Farby a všetky súčasti postieľky sú vyrobené z netoxických materiálov

Rozmery
vonkajšie rozmery : 70 x 130 x 108V cm
vhodný rozmer matraca: 63 x 125 cm

Výška roštu postieľky
Postieľka bez namontovaných koliesok:
spodná poloha: 26 cm od zeme + matrac (cca 12cm )  = s matracom 38 cm od zeme

horná poloha: 48 cm od zeme + matrac (cca 12cm )  = s matracom 60 cm od zeme
V prípade ak namontujete kolieska, postieľka sa zvýši o 6 cm. 

Balenie obsahuje
V cene je zahrnutá samotná postieľka, drevený rošt, spodná zásuvka, kolieska, posuvný systém na zdvihnutie roštu. V cene nie je zahrnutý matrac a hojdacia súprava či prebaľovacia podložka, ktoré je možné doobjednať . 

Ďalšie informácie
Detská postieľka je dodávaná v 1 krabici v rozloženom stave, určená pre samomontáž. Ku každému kusu nábytku je priložený podrobný návod na montáž, ktorý ukazuje krok za krokom, ako ho zostaviť. Balenie disponuje potrebným vybavením na montáž nábytku (skrutky atď).
Rozmer krabice: 75 x 130 x 16V cm

Návod na montáž:


Značka Italbaby

Talianska značka Italbaby ponúka detský nábytok a doplnky do detskej izby. Spoločnosť bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť
 vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Produkty značky Italbaby sú bezpečné, certifikované a vyrábajú sa podľa bezpečnostných noriem priamo v Taliansku.  Italbaby ponúka klasický dizajnový taliansky nábytok v komplexných kolekciách, pričom ponúka klasické romantické kolekcie, moderné s trendovými farbami, ako aj kolekcie „luxusné“ (s kryštálmi či perlami všitými do látky), aby vyhoveli každej požiadavke. V ponuke nájdete aj kvalitné matrace, textílie a rôzne doplnky pre deti a to všetko vyrába spoločnosť Italbaby vo svojej fabrike v Taliansku. Spoločnoť Italbaby je dnes jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. V súčasnosti je kvalita výrobkov známa vo viac ako 25 krajinách, kde zásobuje tie najlepšie obchody špecializujúce sa na ranné detstvo. 

 

 

NUNOBABY 

Svet kvality a overených svetových značiek

Vitajte v Nunobaby, kde sa výber každého kúska pre vaše dieťa stáva súčasťou jeho príbehu. V našom svete idú kvalita a štýl ruka v ruke s bezpečnosťou a pohodlím, tvoriac tak dokonalý základ pre prvé kroky vašich najmenších. 

Starostlivo vybrané značky odrážajú našu vášeň pre to najlepšie, čo môžeme vašim deťom ponúknuť, a zároveň vám poskytujú pokoj a istotu v každom detaile. 

Každý produkt v našej ponuke nie je len esteticky príťažlivý, ale je vytvorený s hlbokou starostlivosťou a úctou k potrebám rodín. Pripojte sa k našej komunite, kde každý rodič nájde to pravé pre svojich malých objaviteľov, a nechajte sa inšpirovať príbehy, ktoré s našimi produktmi píšu rodiny po celom svete. Pozrite si recenzie našich spokojných zákazníkov, ktoré svedčia o kvalite našich produktov a celkovej spokojnosti s Nunobaby.

Pozrieť si značky
Italbaby detská postieľka so spúšťacím bokom Baby Jolie hnedá
Italbaby detská postieľka so spúšťacím bokom Baby Jolie hnedá

Jediný showroom na Slovensku pre vybrané značky 

V Nunobaby showroome vás nečaká len nákup, ale cesta do sveta, kde sa snúbi kreativita s láskou k deťom. Sme viac ako len internetový obchod; sme miestom, kde sa kvalita stretáva s umením, kde každý detail rozpráva príbeh. Keď vstúpite do nášho showroomu, ocitnete sa v priestore, kde čas stráca svoj význam a každý kút oplýva láskou, obdivom a inšpiráciou. Je to miesto, kde sa rodia najkrajšie detské izbičky. 

Ponúkame vám možnosť prezrieť si naše produkty na vlastné oči, preskúmať vzorky materiálov a prelistovať katalógy plné inšpirácie. Ako exkluzívni zástupcovia vybraných detských značiek na Slovensku vám ponúkame unikátnu šancu objaviť produkty, ktoré sú k dispozícii iba u nás – v jedinom showroome svojho druhu. Príďte zažiť kúzlo Nunobaby a nechajte sa pohltiť svetom, kde sa detské sny stávajú skutočnosťou. Objednajte si VIP termín, počas ktorého sa budeme venovať iba vám !

Jediný showroom na Slovensku pre značky: Nanán, Quax, Italbaby, Spinkie, Comfortbaby, Caramella, Supelkowelove, EstaHome, 

Kontakty a showroom

Unikátny zákaznícky servis

V Nunobaby nie je náš zápal pre prácu len prázdnou frázou. Milujeme našu prácu a náš čarovný detský svet. Naša energia a láska k práci je cítiť v každom kúsku nášho sortimentu a prístupu k našich zákazníkom. 

Zameriavame sa na vaše potreby, pretože vieme, že spokojnosť zákazníka je základom úspechu. 

Sme tu pre vás už 10 rokov, máme kopec skúseností a za sebou veľa odborných školení v zahraničí. Produkty často krát testujeme na našich deťoch a preto máme aj reálne skúsenosti z praxe. 

Už viac ako 22000 spokojných zákazníkov s minimom reklamácií zaručuje kvalitu našich výrobkov. Pravidelne navštevujeme našich dodávateľov, preto poznáme dôkladne naše produkty, sledujeme procesy výroby a preto sme pripravení vám zodpovedať všetky vaše otázky. 

Kontaktujte nás
Italbaby detská postieľka so spúšťacím bokom Baby Jolie hnedá
Kategória: Detské postielky
Hmotnosť: 29 kg
Farba: Hnedá
Kolekcia: Jolie
Určenie: Unisex
Rozmer matraca: 63 x 125 cm
Materiál: Mdf bukové drevo
Kolieska: s kolieskami
Sťahovacie bočnice: Áno
EAN: 8022788227488

ITALBABY

Talianska značka s detským nábytkom a doplnkami

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu a všetky výrobky Italbaby sú 100% made in Italy. V súčasnosti je kvalita výrobkov známa vo viac ako 25 krajinách, ako je Rusko, Francúzsko, Ukrajina, Hong Kong, Španielsko, arabské krajiny a iné, kde zásobuje tie najlepšie obchody špecializujúce sa na rané detstvo. Italbaby ponúka klasické dizajnový taliansky nábytok v komplexných kolekciách, pričom ponúka klasické romantické kolekcie, ale aj moderné s trendovými farbami, ako aj kolekcie „luxusné“ (aj s kryštálmi či perlami všitými do látky), aby sme vyhoveli každej požiadavke. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.

Podobné produkty

detská postieľka so spúšťacím bokom Baby Re hnedá nunobaby.sk
291,67 € bez DPH
350 €
Kód: 070.0019-0226
detská postieľka so spúšťacím bokom Pop Star hnedá nunobaby.sk
291,67 € bez DPH
350 €
Kód: 070.0019-0246
Nanán detská postieľka so zásuvkou Tato Baby biela nunobaby.sk
420,83 € bez DPH
505 €
Kód: 39301
Nanán detská dizajnová postieľka Bear biela nunobaby.sk
370,83 € bez DPH
445 €
Kód: SC011B