Italbaby redukcia do postieľky béžová

Značka: Italbaby

Mäkká redukcia do detskej postieľky je pokrytá 100% čistou bavlnou zdobenými romantickými mašľami. Dostupná v 4 farbách: biela, béžová, ružová a modrá

Dostupnosť Dodacia lehota 2-3 týždne
Možnosti doručenia
Kód: 722.9999-13
59 € / ks 49,17 € bez DPH
Italbaby redukcia do postieľky béžová
Značka: Italbaby

Redukcia do detskej postieľky je pokrytá 100% čistou bavlnou zdobenými romantickými mašľami. Redukcia je mäkka a tým tlmí akýkoľvek úder dieťaťa. ​Redukcia je vhodná či už do postieľky, kolísky alebo aj ako ochranný mantinel do väčších postieľok do dĺžky 175cm.

Dostupná v 4 farbách: biela, béžová, ružová a modrá

Zloženie
100% bavlna, vatová výplň

Rozmery
15 x 175 cm 

NUNOBABY 

Svet kvality a overených svetových značiek

Vitajte v Nunobaby, kde sa výber každého kúska pre vaše dieťa stáva súčasťou jeho príbehu. V našom svete idú kvalita a štýl ruka v ruke s bezpečnosťou a pohodlím, tvoriac tak dokonalý základ pre prvé kroky vašich najmenších. 

Starostlivo vybrané značky odrážajú našu vášeň pre to najlepšie, čo môžeme vašim deťom ponúknuť, a zároveň vám poskytujú pokoj a istotu v každom detaile. 

Každý produkt v našej ponuke nie je len esteticky príťažlivý, ale je vytvorený s hlbokou starostlivosťou a úctou k potrebám rodín. Pripojte sa k našej komunite, kde každý rodič nájde to pravé pre svojich malých objaviteľov, a nechajte sa inšpirovať príbehy, ktoré s našimi produktmi píšu rodiny po celom svete. Pozrite si recenzie našich spokojných zákazníkov, ktoré svedčia o kvalite našich produktov a celkovej spokojnosti s Nunobaby.

Pozrieť si značky
Italbaby redukcia do postieľky béžová
Italbaby redukcia do postieľky béžová

Jediný showroom na Slovensku pre vybrané značky 

V Nunobaby showroome vás nečaká len nákup, ale cesta do sveta, kde sa snúbi kreativita s láskou k deťom. Sme viac ako len internetový obchod; sme miestom, kde sa kvalita stretáva s umením, kde každý detail rozpráva príbeh. Keď vstúpite do nášho showroomu, ocitnete sa v priestore, kde čas stráca svoj význam a každý kút oplýva láskou, obdivom a inšpiráciou. Je to miesto, kde sa rodia najkrajšie detské izbičky. 

Ponúkame vám možnosť prezrieť si naše produkty na vlastné oči, preskúmať vzorky materiálov a prelistovať katalógy plné inšpirácie. Ako exkluzívni zástupcovia vybraných detských značiek na Slovensku vám ponúkame unikátnu šancu objaviť produkty, ktoré sú k dispozícii iba u nás – v jedinom showroome svojho druhu. Príďte zažiť kúzlo Nunobaby a nechajte sa pohltiť svetom, kde sa detské sny stávajú skutočnosťou. Objednajte si VIP termín, počas ktorého sa budeme venovať iba vám !

Jediný showroom na Slovensku pre značky: Nanán, Quax, Italbaby, Spinkie, Comfortbaby, Caramella, Supelkowelove, EstaHome, 

Kontakty a showroom

Unikátny zákaznícky servis

V Nunobaby nie je náš zápal pre prácu len prázdnou frázou. Milujeme našu prácu a náš čarovný detský svet. Naša energia a láska k práci je cítiť v každom kúsku nášho sortimentu a prístupu k našich zákazníkom. 

Zameriavame sa na vaše potreby, pretože vieme, že spokojnosť zákazníka je základom úspechu. 

Sme tu pre vás už 10 rokov, máme kopec skúseností a za sebou veľa odborných školení v zahraničí. Produkty často krát testujeme na našich deťoch a preto máme aj reálne skúsenosti z praxe. 

Už viac ako 22000 spokojných zákazníkov s minimom reklamácií zaručuje kvalitu našich výrobkov. Pravidelne navštevujeme našich dodávateľov, preto poznáme dôkladne naše produkty, sledujeme procesy výroby a preto sme pripravení vám zodpovedať všetky vaše otázky. 

Kontaktujte nás
Italbaby redukcia do postieľky béžová
Kategória: Vybavenie postieľok a ohrádok pre deti
Farba: Béžová

ITALBABY

Talianska značka s detským nábytkom a doplnkami

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu a všetky výrobky Italbaby sú 100% made in Italy. V súčasnosti je kvalita výrobkov známa vo viac ako 25 krajinách, ako je Rusko, Francúzsko, Ukrajina, Hong Kong, Španielsko, arabské krajiny a iné, kde zásobuje tie najlepšie obchody špecializujúce sa na rané detstvo. Italbaby ponúka klasické dizajnový taliansky nábytok v komplexných kolekciách, pričom ponúka klasické romantické kolekcie, ale aj moderné s trendovými farbami, ako aj kolekcie „luxusné“ (aj s kryštálmi či perlami všitými do látky), aby sme vyhoveli každej požiadavke. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.

Podobné produkty

redukcia do postieľky Prima Nanna Piqué so zipsom modrá nunobaby.sk
75 € bez DPH
90 €
Kód: 725-0012-2
redukcia do postieľky Prima Nanna Piqué so zipsom smotanová nunobaby.sk
75 € bez DPH
90 €
Kód: 725-0012-6
redukcia do postieľky Prima Nanna Piqué so zipsom béžová nunobaby.sk
75 € bez DPH
90 €
Kód: 725-0012-13
redukcia do postieľky Prima Nanna Piqué so zipsom šedá nunobaby.sk
75 € bez DPH
90 €
Kód: 725-0012-14
redukcia do postieľky Prima Nanna Pois so zipsom béžová nunobaby.sk
83,33 € bez DPH
100 €
Kód: 725-0088-03
redukcia do postieľky Prima Nanna Pois so zipsom šedá nunobaby.sk
83,33 € bez DPH
100 €
Kód: 725-0088-04
redukcia do postieľky Prima Nanna Pois so zipsom modrá nunobaby.sk
83,33 € bez DPH
100 €
Kód: 725-0088-02