Caramella Baby Blue textilný obraz Azure balón modrý

Značka: Caramella

Krásny trojrozmerný obrázok s balónom. Vnútorná časť obrázku je z mäkkého textilu.

Dostupnosť Dodacia lehota 7-14 dní
Možnosti doručenia
Kód: OBZB03
78 € / ks 65 € bez DPH
Caramella Baby Blue textilný obraz Azure balón modrý
Značka: Caramella

Krásny trojrozmerný obrázok s balónom. Vnútorná časť obrázku je z mäkkého textilu.

Kolekcia: Baby blue

Materiál
rám - drevo v bielej farbe
vnútorná časť - 100% bavlna (certifikované Oeko-Tex® Standard 100)

Rozmery
30 x 30 cm

Odporúčame
K obrázku odporúčame dokúpiť ozdobnú mašľu.

Značka Caramella
Caramella bola založená v roku 2010, je výrobcom vysoko kvalitného nábytku a doplnkov určených pre detské interiéry. Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella. Všetky produkty sú originálne, ktoré si Caramella vyrába sama - od nápadu, cez dizajn až po výrobu. 

Produkty Caramella sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčný po mnoho rokov. Navyše ponúka veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám, ku krstinám alebo k Vianociam.

NUNOBABY 

Svet kvality a overených svetových značiek

Vitajte v Nunobaby, kde sa výber každého kúska pre vaše dieťa stáva súčasťou jeho príbehu. V našom svete idú kvalita a štýl ruka v ruke s bezpečnosťou a pohodlím, tvoriac tak dokonalý základ pre prvé kroky vašich najmenších. 

Starostlivo vybrané značky odrážajú našu vášeň pre to najlepšie, čo môžeme vašim deťom ponúknuť, a zároveň vám poskytujú pokoj a istotu v každom detaile. 

Každý produkt v našej ponuke nie je len esteticky príťažlivý, ale je vytvorený s hlbokou starostlivosťou a úctou k potrebám rodín. Pripojte sa k našej komunite, kde každý rodič nájde to pravé pre svojich malých objaviteľov, a nechajte sa inšpirovať príbehy, ktoré s našimi produktmi píšu rodiny po celom svete. Pozrite si recenzie našich spokojných zákazníkov, ktoré svedčia o kvalite našich produktov a celkovej spokojnosti s Nunobaby.

Pozrieť si značky
Caramella Baby Blue textilný obraz Azure balón modrý
Caramella Baby Blue textilný obraz Azure balón modrý

Jediný showroom na Slovensku pre vybrané značky 

V Nunobaby showroome vás nečaká len nákup, ale cesta do sveta, kde sa snúbi kreativita s láskou k deťom. Sme viac ako len internetový obchod; sme miestom, kde sa kvalita stretáva s umením, kde každý detail rozpráva príbeh. Keď vstúpite do nášho showroomu, ocitnete sa v priestore, kde čas stráca svoj význam a každý kút oplýva láskou, obdivom a inšpiráciou. Je to miesto, kde sa rodia najkrajšie detské izbičky. 

Ponúkame vám možnosť prezrieť si naše produkty na vlastné oči, preskúmať vzorky materiálov a prelistovať katalógy plné inšpirácie. Ako exkluzívni zástupcovia vybraných detských značiek na Slovensku vám ponúkame unikátnu šancu objaviť produkty, ktoré sú k dispozícii iba u nás – v jedinom showroome svojho druhu. Príďte zažiť kúzlo Nunobaby a nechajte sa pohltiť svetom, kde sa detské sny stávajú skutočnosťou. Objednajte si VIP termín, počas ktorého sa budeme venovať iba vám !

Jediný showroom na Slovensku pre značky: Nanán, Quax, Italbaby, Spinkie, Comfortbaby, Caramella, Supelkowelove, EstaHome, 

Kontakty a showroom

Unikátny zákaznícky servis

V Nunobaby nie je náš zápal pre prácu len prázdnou frázou. Milujeme našu prácu a náš čarovný detský svet. Naša energia a láska k práci je cítiť v každom kúsku nášho sortimentu a prístupu k našich zákazníkom. 

Zameriavame sa na vaše potreby, pretože vieme, že spokojnosť zákazníka je základom úspechu. 

Sme tu pre vás už 10 rokov, máme kopec skúseností a za sebou veľa odborných školení v zahraničí. Produkty často krát testujeme na našich deťoch a preto máme aj reálne skúsenosti z praxe. 

Už viac ako 22000 spokojných zákazníkov s minimom reklamácií zaručuje kvalitu našich výrobkov. Pravidelne navštevujeme našich dodávateľov, preto poznáme dôkladne naše produkty, sledujeme procesy výroby a preto sme pripravení vám zodpovedať všetky vaše otázky. 

Kontaktujte nás
Caramella Baby Blue textilný obraz Azure balón modrý
Kategória: Doplnky do detskej izby
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: Modrá
Kolekcia: Baby Blue
Určenie: Pre chlapcov
Rozmery: 30 x 30 cm
Kategórie: Dekorácie
EAN: 5906742672305

CARAMELLA

Prestížna značka vysoko kvalitného nábytku, textílií a doplnkov do detskej izby

Caramella bola založená v roku 2010, je výrobcom vysoko kvalitného nábytku a doplnkov určených pre detské interiéry. Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella. Všetky produkty sú originálne, ktoré si Caramella vyrába sama - od nápadu, cez dizajn až po výrobu. Produkty Caramella sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčný po mnoho rokov. Navyše ponúka veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám, ku krstinám alebo k Vianociam.

Podobné produkty

obraz do detskej izby nunobaby.sk
65 € bez DPH
78 €
Kód: OBBL03
obraz chobotnice do detskej izby nunobaby.sk
Caramella Baby Blue obraz chobotnice
Dodacia lehota 2-3 týždne
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GO03
obraz do detskej izby morský koník nunobaby.sk
Caramella Baby Blue obraz morský koník
Dodacia lehota 2-3 týždne
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GKM03
obraz do detskej izby nunobaby.sk
Caramella Baby Blue obraz veľryba
Dodacia lehota 2-3 týždne
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GW03
obraz do detskej izby s chlapcom v teplovzdušnom balóne nunobaby.sk
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GRCHWB01
obraz do detskej izby nunobaby.sk
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GRCHWL01
obraz do detskej izby s chlapcom v aute nunobaby.sk
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GRZCHWS01
obraz do detskej izby nunobaby.sk
49,17 € bez DPH
59 €
Kód: GRCHWS01